PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Wybierz stypendium:

Lista Laureatów Programu Stypendialnego USKI

Imię Nazwisko ZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasaInformacje
Kinga AugustyniakMiłaczewekGimnazjum im. Jana Pawła II w MalanowieKrystyna SobczakIII
Tobiasz BelgrauLubinII Liceum Ogólnokształcące w LubinieJolanta DubińskaIII
Jakub BramborŚroda Wlkp.Niepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie Wlkp.Emilia OstrowskaI
Jacek DobiańskiSzczecinekZespół Szkół Społecznych STO w SzczecinkuWiesław SuchowiejkoVI
Dominik DolnikBrójcePubliczne Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika w ŚwiebodzinieEwa ChodkiewiczIII
Filip FlorczakMiędzybórzIII Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.Maria TomalakIII
Karolina GonerkaGimnazjum w WarnicachMałgorzata JakubowskaII
Tomasz JarmołowiczKaliszSzkoła Podstawowa nr 11 w KaliszuBogumiła ZimnaVI
Julia JurekŁódźPubliczne Gimnazjum Nr 44 im. Wisławy Szymborskiej w ŁodziGrażyna Wojdyła1 D
Marta KamińskaNakło nad NoteciąZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w BydgoszczyMariola MańkowskaII
Mateusz LitkaŚroda Wlkp.Liceum Ogólnokształcące w Środzie Wlkp.Anna PodbielskaII
Oliwia ŁodygowskaSzkoła Dwujęzyczna Partnerstwa Międzynarodowego Europejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii EuropejskiejAnna MaciejewskaII
Kamil MroczkowskiChojnówPowiatowy Zespół Szkół w ChojnowieMariusz KowalczykIII
Paulina RepaJaworGimnazjum nr 2 w JaworzeLesław ChrzanowskiIII
Klaudia SabadachUniejowiceZespół Szkół Zawodowych im. Mjra. H. Sucharskiego w ZłotoryiJan KotylakII
Natalia SokołowskaGim. nr 7 im Stanisława MoniuszkiDorota Białek-SołtysIII
Krzysztof SzałkowskiGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w StrzelnieTadeusz TwarużekIII
Hanna SzczepaniakOstrów Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrowie Wlkp.Anna GalantIV
Wiktoria Ewa WiśniewskaTrzeszczynSzkoła Podstawowa w TanowieAgnieszka FreitagVI
Marcin WojciechowskiSierpcSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Jana TwardowskiegoJolanta Chyżyńska6 B
Jan ZagajnySzkoła Dwujęzyczna Partnerstwa Międzynarodowego Europejskie Gimnazjum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii EuropejskiejAnna MaciejewskaI
Konrad ZaleskiGorzów Wlkp.Gimnazjum nr 7Maria ZawadzkaII
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego