PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Wybierz stypendium:

Lista Laureatów Programu Stypendialnego USKI

Imię Nazwisko ZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasaInformacje
Kamila AntkowiakStrzałkowoLO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w SłupcyTadeusz RaczkowskiIII
Dmytro ArnautovŚroda Wlkp.Niepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie Wlkp.Emilia OstrowskaII
Martyna BorowczakZbąszynekGimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w ZbąszynkuUrszula SzymkowiakII
Adrianna ChylSzczecinekZespół Szkół Społecznych STO w SzczecinkuWiesław SuchowiejkoVI
Kacper DawiecKąty WrocławskieGimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kątach WrocławskichAgnieszka GórskaIII
Filip DuczmalWierzbnoIII Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp.Maria TomalakIII
Kacper DudekŁowiczGimnazjum nr 2 im. Jana Wegnera w ŁowiczuMirosława Walczak
Maja GórczakPoznańV Liceum Ogólnokształcące w PoznaniuBarbara PłotkowiakIII
Wiktoria GrudaStrzelewoZesoół Szkół Ogólnokształcących nr 1, I Liceum OgólnokształcąceKarina SurmaI
Franciszek KłonowskiŚroda Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wlkp.Kamila WaligóraVI
Aleksandra KnopŁódźPubliczne Gimnazjum Nr 44 im. Wisławy Szymborskiej w ŁodziGrażyna WojdyłaI d
Adrianna LehmannŁochowoZespół Szkół im. Jana Pawła II w ŁochowieMirosław DonarskiIII
Nikola MalaczewskaZłotoryjaZespół Szkół Zawodowych im. Mjra. H. Sucharskiego w ZłotoryiJan Kotylak
Julia MazurekOstrów Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.Justyna UciechowskaVI
Paweł ObsadnyRaszkówSzkoła Podstawowa im. A.Fiedlera w Raszkowie z siedzibą w PogrzybowieAlicja DuczmalV
Szymon StefaniakMalanówGimnazjum im. Jana Pawła II w MalanowieKrystyna SobczakIII
Adam SurmaŁowiczGimnazjum nr 3 w ŁowiczuWioletta Puszcz
Julia WalkiewiczStrzelnoGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w StrzelnieTadeusz TwarużekIII
Jan WójkiewiczŚroda Wlkp.Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Środzie Wlkp.Elżbieta BuczkowskaIV
Joanna ZajączkowskaLubinII Liceum Ogólnokształcące w LubinieJolanta DubińskaIII
Justyna ŻukGryfów Śl.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie Śl.Dariusz ZatońskiV
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego