PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Wybierz stypendium:

Lista Laureatów Programu Stypendialnego USKI

Imię Nazwisko ZdjęcieMiejscowośćSzkołaDyrektorKlasaInformacje
Marcin BuczyńskiSierpcLO im. Mjra Henryka SucharskiegoEwa NowakowskaII c
Magdalena GóraSłubiceGimnazjum nr 2 w SłubicachDanuta NowakII
Natalia GrześWawrówIV Liceum Ogólnokształcące w GorzowieTeresa TeodzieckaII
Daria JafraMalanówGimnazjum w MalanowieSłąwomir PrętczyńskiII
Iwona JanusGrójecLiceum Ogólnokształcące im Piotra SkargiZbigniew KrawczakIa
Daria JaroszekRakowniaLO nr 15 im. prof. Wiktora Degi w ZSO nr 15 w PoznaniuGrażyna LachII
Katarzyna KłobusOsjakówII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w WieluniuMirosław KubiakII
Danuta KorbalWągrowiecGimnazjum Nr 1Stanisław GąsiorekII
Daniel KukawkaGorzów WlkpGimnazjum nr 7Maria ZawadzkaII
Karolina LipowskaŁaskPubliczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w ŁaskuEwa OłowniaII d
Bartosz Nguyen VanSkarżysko KamiennaZespół Szkół Publicznych nr 1 Gimnazium nr 1Andrzej WarwasII
Paweł NiziołekSkarżysko KamiennaPrywatne Gimnazium w Skarżysku-KamiennejEwa BaińskaII
Patrycja OwczarekWieluńZespół Szkół nr 1 w WieluniuElżbieta Urbańska-GolecI
Szymon PanekŁowiczGimnazjum nr 3 w ŁowiczuWioletta PuszczII a
Michał PiotrowskiŁódźPubliczne Gimnazjum nr 29 im. ks. Jana TwardowskiegoMaria GiełzakII a
Aleksandra PułkoŁódźPubliczne Gimnazjum nr 14 im. Robert SchumanaRenata LipińskaII c
Tomasz SłuszniakKielceKatolickie Gimnazjum im. św. Stanisława KostkiJacek KopećIIB
Monika SzczepanikMiędzyrzeczI Liceum Ogólnokształcące w MiędzyrzeczuMaciej RębaczI
Rafał UrbaniakZagórówGimnazjum im. Królowej Jadwigi w ZagórowieAnna EickeII
Michał WójcikŁowiczGimnazjum nr 1 im. Henryka SienkiewiczaJolanta UrbanekI b
Alicja WróblewskaŚwinice Warckie KoloniaGimnazjum im. Czesława MiłoszaJolanta KuropatwaI b
Bartosz ZakrzewskiTrzciankaLiceum Ogólnokształcące i. S. Staszica w TrzcianceMarzena SzułczyńskaI
Katarzyna ZapałaMniówZespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła PodstawowaAndrzej MazurVI
Bądź na bieżąco!
Zapisz się do darmowego newslettera i bądź informowany o nowościach i promocjach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego